en pl
Zjęcie

Sójka fot. Agnieszka i Damian Nowak

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Konkursy » Aktualne » Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

 

Zaproszenie do Konkursu Plastycznego
Magurskiego Parku Narodowego

Edycja XIII „ Moje ulubione miejsce w przyrodzie”

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego realizowanej w roku szkolnym 2018/2019. Tematem tejże, XIII edycji jest „Moje ulubione miejsce w przyrodzie”.

Ziemia to nasza wspólna planeta, nas wszystkich, ludzi i całego „świata przyrody”. Ludzie od początków swoich dziejów są częścią ŻYCIA na ziemi. Wydawać by się mogło, że dzisiejszy Człowiek trochę izoluje się w swoich domach, mało przebywa z przyrodą. Czy to prawda? Może jednak nie, może lubimy wychodzić z domu, szukać innych, ciekawych miejsc, gdzie czujemy się równie dobrze. Jeśli tak jest, przekonajcie nas o tym. Przyślijcie na konkurs Wasze prace, które o tym opowiedzą. Czekamy!

 

Prace należy nadsyłać do 6 listopada 2018r., na adres: Magurski Park Narodowy, 38-232 Krempna 59, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: I kategoria: klasy I-III, II kategoria: klasy IV-VI. Przy ocenie będzie brana pod uwagę oryginalność interpretacji tematu, a także tytuł pracy - jego zgodność z tematyką oraz pomysłowość. Bardzo ważnym elementem podczas oceny będzie technika wykonania pracy i jej estetyka.

W obu kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc i sześciu osób wyróżnionych. Najlepsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej otwieranej w dniu rozdania nagród.

Więcej informacji - w regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania:

Facebook