en pl
Zj�cie

autor Alicja Nawracaj

zobacz ca�� galeri� ]

 

wi�cej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Konkursy » Aktualne » Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

Zaproszenie do Konkursu Plastycznego
Magurskiego Parku Narodowego 2023

Edycja XVIII „Osobliwości magurskich pór roku”  

Zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu. Wszyscy wiemy, że w  naszym klimacie rok możemy dzielić na cztery czy nawet więcej pór, które wyznaczane są zmianami w przyrodzie. Przyroda zaś robi swoje, żyje swoim rytmem, od dawien dawna. Każdy, istniejący gatunek, czy to roślina czy zwierzę, trudzi się aby przetrwać. Głównie chodzi o to żeby przeżyć, zdobyć pokarm i rozmnożyć się. Każdy robi to w specyficzny dla siebie sposób i w określonym dokładnie czasie. 

Nasza, tegoroczna propozycja tematu konkursu plastycznego to prośba, by zagłębić się w ten rytm przyrodniczego cyklu. Następnie wybrać coś, co Was zainteresuje,  zaskoczy, zadziwi, może zachwyci i opowiedzieć o tym plastycznie. Wybór jest bardzo szeroki, bo w tej naszej przyrodzie dzieje się tak wiele. Każda pora roku obfita jest w różne wydarzenia , których bohaterami są………., no właśnie kto? Kogo, gdzie i kiedy można wypatrzeć, zaobserwować, podziwiać? Czy tą osobliwością będzie  element przyrody zaznaczający swoją obecność w sposób efektowny a może bardziej subtelny i skryty.  Bardzo jesteśmy ciekawi, kogo wybierzecie, która to Wasza ulubiona pora roku, co Was urzeka w tej naszej przyrodzie? Mamy nadzieję, że Wasze indywidualne,  osobiste spostrzeżenia wypełnią treścią cały magurski rok.  Chcemy stworzyć magurski kalendarz widziany Waszymi oczami.

Prace prosimy nadsyłać do 13 listopada 2023 r., na adres: Magurski Park Narodowy, 38-232 Krempna 59, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria: klasy I-III, II kategoria: klasy IV-VI oraz III kategoria: klasy VII-VIII. Przy ocenie będzie brana pod uwagę oryginalność interpretacji tematu, pomysłowość. Bardzo ważnym elementem podczas oceny będzie technika wykonania pracy i jej estetyka.

We wszystkich kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc i sześciu osób wyróżnionych. Najlepsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej otwieranej w dniu rozdania nagród.

Sponsorzy

 

Sponsorzy

link do sponsora

Track Motor

https://track-motor.com/

Flow Apps

https://flowapps.pl/

NOIS

https://nois.pl/

Profesjonalne Tapetowanie

https://www.profesjonalnetapetowanie.pl/

HIGHTECH

https://systemyasekuracyjne.com/

MANS

https://mans.org.pl/

WSBiO

https://wsbio.waw.pl/

ZJEWM

https://www.zjewm.krakow.pl/

Hedom

https://hedom.pl/

Reflex Nowy Sącz

https://reflex-nowysacz.pl/

PCPhunters

https://www.pcphunters.com/

BSW Sklep

https://bsw.sklep.pl/

Garaże Interstal

https://www.garazeinterstal.pl/Image

Więcej informacji - w Regulaminie konkursu.

 

Pliki do pobrania:

Facebook