en pl
Zjęcie

Chaber miękkowłosy fot. Janusz Wojcieszak

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Konkursy » Aktualne » Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

 

Zaproszenie do Konkursu Plastycznego
Magurskiego Parku Narodowego 2020

Edycja XV „Pocztówka z Magurskiego Parku Narodowego”

Magurski Park Narodowy w roku 2020 obchodzi Jubileusz – 25 lat działalności. To czas podsumowań, refleksji i planów na przyszłość. Zastanawiamy się między innymi nad tym, czym jest Magurski PN dla Młodych Ludzi. Czy go znają?

Ta edycja konkursu jest zaproszeniem dla Tych, którzy mieli okazję go poznać, są okolicznymi mieszkańcami lub zostali zauroczeni pobytem w Magurskim Parku Narodowym i okolicy. Zachęcamy Was do podzielenia się swoimi wrażeniami na temat tych terenów. Ciekawi jesteśmy, jakie obrazy przywołują wspomnienia z Magurskiego PN, z czym się Wam on kojarzy. Wspólnie sprawmy, by Park poznało więcej osób. Przygotujcie więc pocztówki, które będą Waszymi osobistymi, plastycznymi przesłaniami dla osób nieznających tematu, zachęcające do odwiedzenia tego zakątka ziemi, gdzie są piękne krajobrazy, niezwykłe lasy, małe i duże zwierzęta w naturze, urokliwe doliny, pamiątki historii i mnóstwo innych wspaniałych rzeczy…

Przyślijcie je na konkurs, a my je potem „wyślemy w świat”. Zrobimy to przygotowując, jak zresztą co roku, wystawę pokonkursową, a dodatkowo najciekawsze z prac staną się projektem widokówek/pocztówek wydanych w przyszłości przez MPN.

 

Prace prosimy nadsyłać do 16 listopada 2020 r., na adres: Magurski Park Narodowy, 38-232 Krempna 59, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: I kategoria: klasy I-III, II kategoria: klasy IV-VI oraz III kategoria: klasy VII-VIII. Przy ocenie będzie brana pod uwagę oryginalność interpretacji tematu, a tak oraz pomysłowość, aspekt zachęcający. Bardzo ważnym elementem podczas oceny będzie technika wykonania pracy i jej estetyka.

We wszystkich kategoriach wiekowych zostaną przyznane nagrody rzeczowe dla laureatów trzech pierwszych miejsc i sześciu osób wyróżnionych. Najlepsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej otwieranej w dniu rozdania nagród.

Więcej informacji - w Regulaminie konkursu.

Pliki do pobrania:

Facebook