en pl
Zj´┐Żcie

Pieg┐a, fot. Dawid Pszczo│a

zobacz ca´┐Ż´┐Ż galeri´┐Ż ]

 

wi´┐Żcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Festiwal przyrodniczy 2023

Festiwal przyrodniczy 2023

CO TO ZA WYDARZENIE

Festiwal przyrodniczy "U źródeł natury" odbędzie się w Magurskim Parku Narodowym w dniach 06-09 lipca 2023r.  Będą to cztery dni spotkań i warsztatów z przyrodnikami, zarówno terenowych jak i kameralnych. Jest on skierowany do osób dorosłych, także do tych nie będących specjalistami w dziedzinach przyrodniczych. To okazja do nabycia przez uczestników nowych umiejętności przyrodniczych, a także pokazania tego, czym zajmują się przyrodnicy pracujący MPN. Zaproszeni goście poprowadzą tematyczne spotkania poświęcone tym zagadnieniom przyrodniczym, którymi naukowo się zajmują.

Festiwal nauki będzie składał się z ośmiu praktycznych warsztatów terenowych oraz z trzech wykładów. Będą one dodatkowo rejestrowane, a następnie udostępniane w formie nagrań w sieci.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu "Magurska Szkoła Przyrody" dofinansowanego ze środków NFOŚiGW i WFOŚiGW w Rzeszowie z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Festiwal wspierany jest także przez Fundację PGE. Patronatem medialnym objęło go Polskie Radio Rzeszów.

BILETY

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na większość spotkań będą jednak obowiązywały zapisy.

ZAKWATEROWANIE

Zachęcamy do skorzystania z lokalnej bazy noclegowej. Lista kwaterodawców znajduje się tutaj

TRANSPORT

Dostępny będzie transport zorganizowany dla uczestników warsztatów odbywających się najdalej od Krempnej. Docenimy szczególnie, jeśli pomiędzy miejscami, gdzie będą się odbywały festiwalowe wydarzenia, będziesz poruszać się na rowerze lub pieszo. Mamy przygotowane upominki dla tych osób, które wybiorą taki rodzaj transportu.

 

Facebook