en pl
Zjęcie

Ryś fot. Renata i Marek Kosińscy

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Baza noclegowa » Informacja

Informacja

Turystów pragnących odwiedzić Magurski Park Narodowy informujemy o możliwości korzystania z pokoi/budynków gościnnych Magurskiego Parku Narodowego.
Warunki korzystania i odpłatności za pokoje gościnne ustalane są na podstawie Zarządzenia Nr 20/2021 Dyrektora Magurskiego Parku Narodowego z dn. 19 kwietnia 2021r.


Informacji na ten temat udziela Kierownik ds. Administracji Rafał Smyka, pod nr tel. (+48) 134414099, (+48) 134414440 lub elektronicznie pod adresem: rsmyka@magurskipn.pl


Ponadto na terenie gmin znajdujących się w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, można znaleźć kwaterę/nocleg oferowane przez lokalnych gospodarzy*.
*za wszelkie oferty znajdujące się w „bazie noclegowej” oferowane przez podmioty zewnętrzne Magurski Park Narodowy nie ponosi odpowiedzialności.
Zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty i odwiedzin Magurskiego Parku Narodowego.
Wszystkich zainteresowanych z gmin znajdujących się w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, którzy chcą umieścić informacje o oferowanych noclegach w bazie noclegowej prosimy o przesyłanie uzupełnionych formularzy zgłoszeniowych pocztą na adres:
Magurski Park Narodowy
Krempna 59
38-232 Krempna
z dopiskiem "Baza noclegowa"
lub elektronicznie na adres:
edukacja@magurskipn.pl

 

 

Pliki do pobrania:

Facebook