en pl
Zj�cie

Traszka grska fot. Cezary wikowski

zobacz ca�� galeri� ]

 

wi�cej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Baza noclegowa » Informacja

Informacja

Turystów pragnących odwiedzić Magurski Park Narodowy informujemy o możliwości korzystania z pokoi/budynków gościnnych Magurskiego Parku Narodowego.
Warunki korzystania i odpłatności za pokoje gościnne ustalane są na podstawie Zarządzenia Nr 2/2024 Dyrektora Magurskiego Parku Narodowego z dn. 02.01.2024r.


Informacji na ten temat udziela Kierownik ds. Administracji Agata Nieznajomska-Smoleń, pod nr tel. (+48) 134414099, (+48) 134414440 lub elektronicznie pod adresem: anieznajomskasmolen ( at ) magurskipn.pl


Ponadto na terenie gmin znajdujących się w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, można znaleźć kwaterę/nocleg oferowane przez lokalnych gospodarzy*.
*za wszelkie oferty znajdujące się w „bazie noclegowej” oferowane przez podmioty zewnętrzne Magurski Park Narodowy nie ponosi odpowiedzialności.
Zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty i odwiedzin Magurskiego Parku Narodowego.
Wszystkich zainteresowanych z gmin znajdujących się w otulinie Magurskiego Parku Narodowego, którzy chcą umieścić informacje o oferowanych noclegach w bazie noclegowej prosimy o przesyłanie uzupełnionych formularzy zgłoszeniowych pocztą na adres:
Magurski Park Narodowy
Krempna 59
38-232 Krempna
z dopiskiem "Baza noclegowa"
lub elektronicznie na adres:

edukacja ( at ) magurskipn.pl

 

Zarządzenie Nr 2/2024 Dyrektora Magurskiego Parku Narodowego z dnia 02.01.2024 r. w sprawie zasad korzystania z pokoi gościnnych będących w posiadaniu Magurskiego Parku Narodowego

 

 

Pliki do pobrania:

Facebook