en pl
Zjęcie

Dolina w MPN fot. Olimpiusz Wenhrynowicz

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności

Remont infrastruktury turystycznej
2020-12-31 11:01:26

W miesiącu grudniu został ukończony remont infrastruktury turystycznej (ogrodzenie, mostki i barierka) na ścieżce przyrodniczej Kiczera im prof. Jana Rafińskiego oraz ścieżce przyrodniczej Folusz (ogrodzenie i barierka).

więcej ]

Magura - kolejny numer
2020-12-21 07:33:36

Szanowni Czytelnicy! Kolejny numer MAGURY, ostatni w tym roku, jest już do Państwa dyspozycji. W nim między innymi o najmniej znanym z parkowych drapieżników - żbiku, o otwarciu nowej ścieżki przyrodniczej i o historii z Krempnej, z kamieniami w tle. Na ostatniej stronie tradycyjnie zabawa dla dzieci i dorosłych z nieoczywistym rozwiązaniem. Równolegle rozpoczynamy dystrybucję wydania drukowanego, jak zwykle bezpłatnego. Dystrybucja odbywa się w siedzibie Magurskiego Parku Narodowego, w Krempnej oraz w wielu miejscach na terenie 7 gmin otuliny MPN.
Przyjemnej lektury życzy Redakcja

więcej ]

Strona Facebook naszego Parku
2020-12-10 10:15:04

Strona Facebook naszego ParkuZapraszamy serdecznie do zaglądania na stronę Facebook'ową naszego Parku www.facebook.com/MagurskiPN Stale publikujemy tam nie tylko bieżące, najważniejsze informacje o MPN, ale także filmy, zdjęcia, rebusy i konkursy. Ze względu na ograniczoną działalność naszego Ośrodka Edukacyjnego w Krempnej, to obecnie nasz najszybszy sposób na dotarcie do Was. Zapraszamy!

więcej ]

Wyniki konkursu plastycznego
2020-12-09 12:31:22

Wyniki konkursu plastycznego, Edycja XV "Pocztówka z Magurskiego Parku Narodowego" 2020
Na Konkurs Plastyczny MPN, Edycja XV "Pocztówka z Magurskiego Parku Narodowego" nadesłano łącznie 163 prace z 14 szkół podstawowych oraz innych placówek oświatowych.

więcej ]

Prace remontowe w infrastrukturze turystycznej
2020-12-02 08:10:44

W miesiącu listopadzie zakończyły się ostatnie prace remontowe w infrastrukturze turystycznej, które zostały sfinansowane z środków Funduszu Leśnego.

więcej ]

Prace przy obiektach sztuki kamieniarskiej
2020-12-01 12:29:28

bając o obiekty dziedzictwa kulturowego na terenie Magurskiego Parku Narodowego, co roku staramy się w miarę posiadanych środków przeprowadzić przy nich prace. W szczególności dotyczy to prac przy obiektach sztuki kamieniarskiej.

więcej ]

Nowa ścieżka przyrodnicza
2020-11-18 13:39:20

Już od miesiąca możecie wędrować nową wyznakowaną trasą. Nasza szósta ścieżka przyrodnicza nieco różni się od pozostałych. Przygotowaliśmy ją we współpracy z Gminą Sękowa oraz Nadleśnictwem Gorlice. Z wielką radością przedstawiamy Wam "Buczynową", którą powędrujecie z Wapiennego na Ferdel i wrócicie w to samo miejsce, ale inną drogą.

więcej ]

Zmiana terminu nadsyłania prac w konkursach MPN
2020-11-09 13:04:32

W związku z utrudnieniami wynikającymi z aktualnej sytuacji w szkołach, przesuwamy termin nadsyłania prac w konkursach plastycznym i graficznym: z 16 listopada na 23 listopada 2020 r. Czekamy cierpliwie! Wiadomość ta będzie potwierdzona w regulaminach. Nadmieniamy, że przy okazji podania wiadomości o rozstrzygnięciu konkursów, poinformujemy Państwa o formie rozdania nagród.

Zamknięcie Ośrodka
2020-11-08 19:34:25

Od najbliższego poniedziałku (09.11.2020 r.), ze względu na zagrożenie epidemiczne, Ośrodek Edukacyjno - Muzealny MPN im. Jana Szafrańskiego w Krempnej będzie zamknięty dla zwiedzających. Będziemy jednak obecni m.in. w naszych mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że jak najszybciej będziemy Was mogli znów do nas zaprosić.

Magura - kolejny numer
2020-10-23 09:04:56

Zapraszamy do czytania nowego numeru MAGURY! Przeczytacie w nim Państwo między innymi tekst dyrektora MPN w związku z jubileuszem 25 lat Magurskiego Parku Narodowego, a także o akcji ratowania rysia, o parkowych orchideach, o przedwojennym ruchu letniskowym w dolinie Wisłoki i wiele innych, ciekawych tekstów. Przyjemnej lektury! MAAGURA dostępna jest również w wersji papierowej, jest bezpłatnie dystrybuowana na obszarze gmin "parkowych" (Krempna, Dukla, Sękowa, Nowy Żmigród, Osiek Jasielski, Dębowiec, Lipinki) w urzędach, sklepach, agroturystykach, bibliotekach, informacjach turystycznych i in. Można ją również otrzymać w Ośrodku Edukacyjno - Muzealnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej (powyżej budynku administracyjnego MPN).

więcej ]

Facebook