en pl
Zjęcie

Góra Kamień fot. Agnieszka Nowak

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 




Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Wyniki konkursów

Wyniki konkursów

2021-05-18 10:39:20

Z wielką przyjemnością prezentujemy listę nagrodzonych uczestników w konkursach "Olimpiada - Mistrz Natury" oraz "Przyrodnik na medal"!

Olimpiada - Mistrz Natury:

Klasa I

I miejsce:

Gabriela Piekarz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Image

Pierwsze wyróżnienie:

Damian Stoś, Szkoła Podstawowa w Krempnej

Adam Ślusarczyk, Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle

Natalia Koczwara, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Drugie wyróżnienie:

Alicja Marchewka, Szkoła Podstawowa w Łężynach

Michał Kras, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Paula Szura, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Wiktoria Łącka, Zespół Szkół Integracyjnych w Samoklęskach

Martyna Ziomek, Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie

Paulina Gerlach, Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu

Klasa II

I miejsce:

Igor Głowacki, Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie

Image

Pierwsze wyróżnienie:

Dominika Ożga, Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie

Kornelia Musiał, Filialna Szkoła Podstawowa w Starym Żmigrodzie

Kamil Homlak, Szkoła Podstawowa w Makowiskach

Ignacy Błasik, Szkoła Podstawowa w Warzycach

Zofia Gronek, Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

Drugie wyróżnienie:

Katarzyna Witowska, Szkoła Podstawowa w Albigowej

Krystian Cwalina, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Niebieska Kokardka w Nowym Targu

Zofia Doniec, Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

Olga Rutana, Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

Klasa III

I miejsce:

Maja Maresz, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Image

Pierwsze wyróżnienie:

Emilia Dyczko, Szkoła Podstawowa w Sękowej

Paweł Gerlach, Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu

Maja Socha, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle

Drugie wyróżnienie:

Weronika Owsiak, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Roztokach

Maksymilian Koczwara, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

Wojciech Jarząbek, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Niebieska Kokardka w Nowym Targu

Emilia Koszyk, Szkoła Podstawowa w Cieklinie

Karolina Trzaskoś, Zespół Szkół w Cieklinie

Dionizy Wasiluk, Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie

Dalia Bobrek, Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie

Klasa IV

I miejsce:

Julia Zoła, Zespół Szkół w Dębowcu

Image

Pierwsze wyróżnienie:

Mikołaj Żebracki, Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle

Drugie wyróżnienie:

Maciej Król, Szkoła Podstawowa w Gliniku

Amelia Proczek, Szkoła Podstawowa w Gliniku

Hubert Konieczny, Szkoła Podstawowa w Siarach

Wiktor Baran, Szkoła Podstawowa w Starej Wsi

Helena Gawłowska, Szkoła Podstawowa w Baligrodzie

Zuzanna Pobiegło, Szkoła Podstawowa w Siarach

Klasa V

I miejsce:

Oliwier Wokurka, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Image

Wyróżnienie:

Karolina Musiał, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Gabriela Cichoń, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Klasa VI

I miejsce:

Adam Źrebiec, Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Image

Pierwsze wyróżnienie:

Monika Bachórz, Szkoła Podstawowa w Woli Batorskiej

Wyróżnienie:

Jakub Wajda, Szkoła Podstawowa w Gliniku

Michał Pels, Szkoła Podstawowa w Siarach

Milena Tabak, Szkoła Podstawowa w Łękach Strzyżowskich

Daria Paśko, Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej

 

Przyrodnik na medal:

I miejsce:

Mateusz Fujak, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawoi Wilcznej

Katarzyna Sorota, Szkoła Podstawowa w Szalowej

Emilia Tyrpak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

II miejsce:

Aleksandra Motyka, Szkoła Podstawowa w Siarach

Aleksandra Wiejaczka, Szkoła Podstawowa w Szalowej

Kacper Nowicki, Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle

III miejsce:

Emilia Sandecka, Szkoła Podstawowa w Szalowej

Kinga Żurawska, Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej

Weronika Rybczyk, Szkoła Podstawowa w Siarach

Wyróżnienia:

Daria Konieczko, Szkoła Podstawowa w Szalowej

Filip Drzymała, Szkoła Podstawowa w Siarach

Karol Pasowicz, Szkoła Podstawowa w Gliniku

Konrad Chmura, Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Górnej

Marlena Przybyło, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sękowej

Zuzanna Słonka, Zespół Szkół w Krempnej

 

Nagrody zostaną dostarczone pocztą lub przekazane w inny, ustalony telefonicznie sposób. Uczestnicy konkursu mogą odebrać prace w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej.

 

Gratulujemy!

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook