en pl
Zjęcie

autor Alicja Nawracaj

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 




Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Zamknięte miejsca i obiekty na terenie MPN

Zamknięte miejsca i obiekty na terenie MPN

2020-03-24 10:46:25

 

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP stanem epidemii i rozprzestrzeniającym się wirusem COVID -19, mając na uwadze bezpieczeństwo publiczne oraz w trosce o zdrowie turystów i samych zwiedzających, Magurski Park Narodowy informuje o zamknięciu od dnia 25 marca do odwołania niżej wymienione miejsca i wieży widokowej:

  1. Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na końcu ścieżki przyrodniczej „Folusz” (Pod Diablim Kamieniem)

  2. Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na początku ścieżki przyrodniczej „Folusz” (Pod Wodospadem Magurskim)

  3. Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na końcu ścieżki przyrodniczej „Kiczera im prof. Jana Rafińskiego” (Słodkie)

  4. Miejsce do palenia ogniska i dziennego wypoczynku zlokalizowane na ścieżce przyrodniczo-historycznej „Olchowiec” (szczyt – Baranie 754m n.p.m.)

  5. Wieża widokowa zlokalizowana przy szlaku zielonym na górze Ferdel

Wyżej wymienione lokalizacje są potencjalnym miejscem koncentracji turystów co potwierdziły informacje od Służby Parku z ubiegłego tygodnia, stąd widzimy konieczność podjęcia takich działań prewencyjnych.

Szlaki turystyczne na terenie Parku pozostają otwarte. Apelujemy jednak o unikanie przebywania w skupiskach i zachowanie należytych odstępów między osobami przebywającymi na szlakach.

Wszystkich zainteresowanych zwiedzaniem Magurskiego Parku Narodowego prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do śledzenia dalszych komunikatów na stronie internetowej Parku.

Powyższe środki bezpieczeństwa powzięte zostały w oparciu o Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pozostawanie w domu i korzystanie z internetowej oferty edukacyjnej Magurskiego Parku Narodowego oraz innych parków.

BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY ZA SIEBIE I INNYCH.

 

 

Dyrektor Magurskiego Parku Narodowego

Norbert Kieć

Image

Image

Image

 

 

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook