en pl
Zjęcie

Poranek nad Ciechanią fot. Robert Cieślik

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 

Warsztaty otwarte - Obserwacje nocnego nieba
2017-10-19 12:11:14

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne otwarte warsztaty z cyklu "Szlak dobrych praktyk przyrodniczych" - Obserwacje nocnego nieba. Spotykamy się w Osieku Jasielskim (Kompleks Sportowo-Rekreacyjny) w piątek 27 października o godzinie 18:00.

więcej ]

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Po wernisażu wystawy "Karpaty Wschodnie"

Po wernisażu wystawy "Karpaty Wschodnie"

2017-07-04 13:59:19

Po wernisażu wystawy "Karpaty Wschodnie"

 
W minioną niedzielę w Ośrodku Edukacyjnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Karpaty Wschodnie". Gościliśmy autora zdjęć, pana Jacka Wnuka wraz z rodziną, a także około 25 osób publiczności.
Podczas pokazu slajdów otwierającego wernisaż, autor przybliżył zgromadzonym oryginalną i nieco odizolowaną od naszej, kulturę górali żyjących w górach i dolinach Czarnohory, Gorganów, Swidowca i Bieszczad Wschodnich na Ukrainie. Większość tego obszaru zamieszkują Huculi, pokrewna Bojkom i Łemkom grupa górali ruskich. W drugiej części spotkania, wśród wielkoformatowych fotografii  na sali wystawowej  pan Wnuk podpisywał autorskie, książkowe albumy fotograficzne oraz chętnie odpowiadał na pytania gości.
Serdecznie dziękujemy autorowi za udostępnienie zdjęć i miłe, bardzo interesujące  spotkanie, a także gościom za przybycie na wernisaż.  
Image
 
ImageImage

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook