en pl
Zjęcie

Cerkiew w Polanach fot. Andrzej Czaderna

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Warsztaty serowarskie przy altanie w Grabiu

Warsztaty serowarskie przy altanie w Grabiu

2019-09-13 14:33:27

W najbliższą niedzielę, tj. 15 września, o godzinie 14:00, przy altanie wierzbowej w Grabiu odbędą się kolejne warsztaty serowarskie. Podczas dwugodzinnego spotkania poznamy przepisy na dwa typy dojrzewających podpuszczkowych serów, które każdy z uczestników będzie mógł z łatwością wykorzystać do własnej domowej produkcji. W programie spotkania jest również degustacja pysznych serów z krowiego i koziego mleka.

Równolegle odbędą się warsztaty i spacer poświęcone geologicznej historii Beskidu Niskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Altana znajduje się przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym i jest widoczna po prawej stronie drogi prowadzącej w kierunku Ożennej.

Warsztaty realizowane są w ramach cyklu spotkań z animatorami - poprowadzą je mieszkańcy gminy Krempna, Laurence i Christophe.


Wydarzenia realizowane są w ramach dofinansowania z Funduszy Europejskich z projektu pn.: Realizacja programu edukacyjnego dla społeczności lokalnej Magurskiego Parku Narodowego "Przybliżyć Naturę" (POIS.02.04.00-00-0101/16). Projekt współfinansowany jest ze środków krajowych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

Image

 

 

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook