en pl
Zjęcie

Jarzębatka, fot. Dawid Pszczoła

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności »

2019-03-14 09:57:35

23 marca wieczorem, w całej Polsce odbędą się wycieczki i prelekcje z okazji ósmej edycji Nocy Sów. Zapisy prowadzone są przez stronę internetową www.nocsow.pl . Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona!

Aby zgłosić się na wydarzenie organizowane przez Magurski Park Narodowy wspólnie ze Stowarzyszeniem Ptaki Polskie należy kliknąć w odpowiednią pinezkę na mapie lub wybrać z listy: Sławomir (Krempna 59, Krempna) i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uczestnikom przypominamy, aby zadbali o odpowiedni strój na wyjście w teren (warto mieć przy sobie latarkę). Spotykamy się o godzinie 18:00 przy tablicy przy wjeździe do Magurskiego Parku Narodowego drogą wojewódzką od strony Kątów (przed znakiem zakaz wjazdu po lewej stronie). O godzinie 20:00 rozpocznie się prelekcja w Ośrodku Edukacyjnym im. Jana Szafrańskiego w Krempnej. Zakończenie około 22:00.
W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby dorosłe i dzieci wraz z opiekunami. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: sspringer@magurskipn.pl

Image

Dodał: Marcin Gerlach

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook