en pl
Zjęcie

Wiosna w MPN fot. Jan Szafrański

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności »

2018-12-04 12:32:37

Tegorocznymi sponsorami konkursu są firmy/marki

Image

INFORMACJE O SPONSORACH:

https://www.kampanieseo.pl/

Kampanie SEO - Agencja reklamowa Kampanie SEO zajmuje się reklamą klientów w internecie. W tym celu wykorzystuje dostępne i efektywne metody promocji wśród których należałoby wyróżnić pozycjonowanie stron internetowych w organicznych wynikach wyszukiwania Google oraz kampanie AdWords.


https://www.vitcas.pl/

Vitcas - Renomowana firma z tradycjami zajmująca się produkcją wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, zduńskich, produktów żaroodpornych i izolacyjnych. Materiały firmy Vitcas stosowane są w przemyśle ceramicznym, hutniczym, odlewniczym czy petrochemicznym. W asortymencie znajdują się także produkty do zastosowań domowych.

http://prosan-zamosc.pl/

Prosan Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się hurtownia materiałów instalacyjnych, która specjalizuje się w handlu materiałami budowlanymi przeznaczonymi do inwestycji drogowych, kanalizacyjnych i wodociągowych. W ofercie firmy znajdują się kształtki żeliwne i pcv, żeliwo drogowe, rury betonowe na przepusty drogowe, a także rury i kształtki drenarskie. Cały asortyment jest najwyższej jakości, posiada niezbędne dokumenty dopuszczające go do obrotu i stosowania w budownictwie.

http://www.coface.pl/

Grupa Coface to firma z ponad 70 letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń należności. Firma zapewnia ochronę przed ryzykiem braku płatności. Coface to światowy lider codziennie pomagający w ponad 200 krajach  przewidywać i oceniać ryzyko  oraz podejmować właściwe decyzje na każdym etapie współpracy handlowej.

Coface należy do drugiej co do wielkości francuskiej grupy bankowej BPCE, co gwarantuje stabilność źródeł finansowania.

http://www.sklep.olvita.pl/

Sklep Ol'Vita to polska firma rodzinna działająca na rynku od ponad 14 lat. Działalność firmy związana jest z jest z przemysłem spożywczym, kosmetyczny i paszowym. Wszystkie produkty Ol'Vita są w 100 % naturalne. Firma posiada nowoczesne linie produkcyjne, dzięki czemu uzyskuje innowacyjne produkty najwyższej jakości. Sprawdź ofertę sklepu!

https://www.jaaqob.pl/

JAAQOB to agencja działająca na polskim rynku od ponad 10 lat. Jest to profesjonalna agencja strategiczno-kreatywna specjalizująca się w działaniach w obszarze nowych mediów, zwłaszcza w tworzeniu użytecznych serwisów internetowych i opracowywaniu skutecznych strategii marketingowych. W swoim portfolio JAAQOB posiada wiele projektów zrealizowanych dla największych firm z Polski i ze świata np:  Discovery Channel, TLC, EUROSPORT, Animal Planet, Cyfrowy Polsat.

https://www.ecoflores.eu/

Ecoflores to Polska rodzinna firma zajmująca się dystrybucją baz do produkcji kosmetyków, oraz kreatywnych pomysłów na zajęcia i warsztaty zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży i dorosłych. Firma działa od 5 lat, przez ten czas stała się największą firmą w Polsce w tej branży. Obsługuje klientów polskich oraz zagranicznych w najlepszej jakości bazy mydlane glicerynowe, olejki zapachowe, olejki eterycznych, składniki kul kąpielowych, foremki oraz bazy kosmetyczne.

https://www.kghmzanam.com/

KGHM ZANAM S.A. to firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń górniczych. Należy do największych firm tego typu w Polsce. Firma wytwarza również sprzęt związany z logistyką, transportem, skalnictwem oraz kopalniami odkrywkowymi. W ramach swojej działalności firma świadczy także usługi z zakresu odlewnictwa żeliwa szarego i sferoidalnego.

http://bmbtechnologie.pl/

BMB – Technologie to firma specjalizująca się w sprzedaży niezbędnych akcesoriów dla tynkarzy, malarzy i szpachlarzy. W ofercie znajdują się m.in. agregaty tynkarskie i malarskie, pompy do jastrychu, zagęszczarki, elektronarzędzia oraz nagrzewnice powietrza. Firma oferuje również profesjonalne doradztwo techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

https://www.garazeinterstal.pl/

Garaże Interstal to firma zajmująca się produkcją garaży blaszanych z blachy ocynkowanej ogniowo oraz z blachy powlekanej kolorem. Firma posiada ponad 15 letnie doświadczenie w produkcji garaży. Niezależnie od potrzeb klienta Garaże Interstal sprostają wymaganiom i oferują najlepszą możliwą cenę. Firma zajmuje się również transportem i montażem nie pobierając za to dodatkowych opłat

https://brevis.com.pl/

Brevis to pierwszy i jedyny producent w Polsce nawiewników ciśnieniowych oraz higrosterowanych, spełniających założenia idei wentylacji kontrolowanej przy użyciu nawiewników. Produkty ich produkcji montowane są w stolarce budowlanej wielu producentów.

http://www.ecotrade.pl/

ECOTrade  to firma z 25 letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją oraz tworzeniem nowych receptur dodatków technologicznych, które są wykorzystywane w branży piekarniczej i cukierniczej. Zaopatruje w swoje produkty hurtownie na terenie całego kraju, ale ich wyroby są doceniane również za granicą, co świadczy o wysokiej jakości ich produktów.

 

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook