en pl
Zjęcie

Biegacz dołkowany fot. Paweł Niemiec

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Warsztaty otwarte "Korytarze migracyjne"

Warsztaty otwarte "Korytarze migracyjne"

2017-12-11 13:20:27

Warsztaty otwarte

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne otwarte warsztaty z cyklu "Szlak dobrych praktyk przyrodniczych" – korytarze migracyjne! Odbędą się one w w niedzielę 17 grudnia 2017r. o godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie (ul, Mickiewicza 4).

Spotkanie dotyczyć będzie zwierząt, które możemy spotkać Magurskim Parku Narodowym, takich jak niedźwiedzie, wilki, rysie, jelenie, a także orliki krzykliwe. Będzie do doskonała okazja, żeby nauczyć się rozpoznawania tropów i śladów zwierząt - umiejętności szczególnie przydatnej podczas zimowych wędrówek po leśnych szlakach. Ponadto uczestnicy dowiedzą się dlaczego zwierzęta migrują i w jaki sposób badane są trasy po których się przemieszczają. Temat korytarzy migracyjnych w otulinie MPN budzi wiele pytań i wątpliwości - podczas warsztatów postaramy się przybliżyć go również w lokalnym kontekście.

Prowadzący: Piotr Guzik
https://www.alcedu.com.pl/

Wstęp bezpłatny. Na uczestników jak zwykle będzie czekał poczęstunek :)

Warsztaty realizowane są w ramach projektu POIS.02.04.00-00-0101/16 pn. "Realizacja programu edukacyjnego dla społeczności lokalnej Magurskiego Parku Narodowego Przybliżyć Naturę" i są elementem działania "Szlak dobrych praktyk przyrodniczych".

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook